Lobzy nás vrátili zase na zem

27.03.2011 - V 18.kole naší ligové soutěže jsme zavítali na hřiště Letné, kde hrají svá domácí utkání hráčí Lobzů, kteří okupují poslední místo v tabulce, když na podzim získali pouhý jeden bod. Avšak hned první jarní kolo ukázalo, že se zřejmě trošku sehráli, páč překvapivě porazili černické béčko. Jestliže vezmeme v potaz brzký ranní termín zápasu zvýrazněný změnou času a naše tradiční podceňování "lehčích" soupeřů, tak náš souboj s papírově slabším protivníkem smrděl průserem.

Hned od úvodního hvizdu jsme na katastrofálním terénu tahali za kratší konec a ani několik varovných pokusů Lobezských hráčů nás nedokázalo probudit a tak bylo jasné, že se brzy dočkáme trestu. Zhruba ve 20.minutě nám domácí vstřelili vedoucí branku a jelikož jsme byli nepoučitelní, tak jsme do přestávky inkasovali ještě jednou. I my jsme se párkrát dostali na dostřel Lobezské branky, avšak klid v zakončení a oraniště na hřišti nám nedovolovalo zkorigovat výsledek prvního poločasu.

Do druhé pětačtyřicetiminutovky jsme odcházeli s odhodláním napravit dojem z prvního dějství zápasu, bohužel jsme ale tuto odhodlání zapomněli v kabině. Netrvalo to dlouho a domácí zvýšili své vedení na 3:0 a po chvíli měli navíc možnost rozvlnit naší síť počtvrté, když zahrávali pokutový kop. Bořek stavitel však ukázal svůj um a pentli opět s přehledem vyrazil a z dorážky se domácí útočník již mezi tyče netrefil. Tuten moment měl být pro nás klasickým vlitím nové energie do žil, ale bohužel tomu tak nebylo, naopak jsme ještě dvakrát lovili míč z naší sítě a pouze v samotném závěru jsme se zmohli na vstřelení alespoň čestného úspěchu.

Po minule skvěle odehraném zápase s Touškovem jsme se zase vrátili na zem a z Letné jsme odjížděli s výpraskem 1:5