Matný výkon znamenal další ztrátu bodů

09.04.2011 - V sobotu nás čekal souboj se Slavií, která je jedním z mála týmů, jenž je v tabulce pod námi, takže je jasné, že jsme pomýšleli na nějaký ten bod. Zápas začal s menším zpožděním, páč rozhodčí delegovaný na tuto střetnutí se nedostavil, a tak domácí museli najít náhradu. Papírny se potýkají s nedostatkem hráčů a tak uvodní minuty prvního poločasu odehráli v 10. Převaha jednoho muže v poli byla znát a Slavii jsme zavřeli na jejich polovině, bohužel náš tlak nevedl k ničemu co by alespoň vzdáleně připomínalo stoprocentní šanci. Zhruba od 20.minuty byli domácí kompletní a hra se postupně vyrovnala. Zhruba kolem 35.minuty měli Papírny několik možností k zahrání rohového kopu a z jednoho z nich se míč dostal na hranici šestnáctky, kde se do něj opřel jeden z domácích hráčů a střelou přesně k tyči překonal naší jistotu v bráně.

Ve druhém poločase jsme měli míč častěji na svých kopačkách a Slavia nás ohrozila jen z několika málo brejků. Bohužel jsme nebyli schopni naší optickou převahu využít alespoň k vyrovnání, naše hra postrádala fotbalovost. Neústálé nakopávání dlouhých míčů za obranu soupeře nevedlo k úspěchům s předchozími soupeři a stejné to bylo i v zápase s Papírnami, takže jsme domů odjeli s těsnou prohrou 0:1