Rozpačitý vstup do jara

26.03.2011 - V sobotu se konečně dočkalo naše první mužstvo vstupu do jarní části MPM, když na svém hřišti přivítalo druhý celek městského přeboru z Prazdroje. Naši borcí měli na hřišti prodat vše co získali v zimní přípravě, ale bohužel je asi uspalo jasné čtvrteční vítězství nad kombinovanou sestavou Béčka s dorostem a tak jejich výkon na hřišti nebyl stoprocentní. Hned úvod zápasu nachytal naše hráče v nedbalkách a tak od první minuty prohrávali 0:1. Vyrovnání se klucí dočkali díky nepřesně posouzenému střetu Tučňáka s brankařem, za který hlavní sudí nařídil pokutový kop. Nespokojenost s verdiktem rozhodčího vnesla do řad Prazdroje nervozitu, jenž nakonec vedla k vyloučení jednoho z jejich hráčů. Stejně jako začátek poločasu, tak i konec se Spojařům nepovedl a tak hosté odcházeli do šaten s jednobrankovým vedením.

Druhý poločas se nesl ve snaze našich hráčů co nejdříve vyrovnat, ale totální neschopnost přesných přihrávek, nebo špatně zpracovaných míčů k ničemu nevedl. Až v samotném závěru zápasu pronikl velkej Vřískot po pravé straně až před branku, jeho střelecký pokus se odrazil k Jarouškovi, který se v zakončení nemýlil. Nakonec tedy klucí vybojovali alespoň jeden bod, ale výkon určitě nebyl optimální a pokud by v dalších zápasech pokračovali v podobném duchu, tak asi v anketě na úvodní stránce nebude moc reálná první odpověď.