Zápas plný emocí a nervů - starší žáci

V čase 4:54 krásná šance Adama Payera a góóóól Adam Payer s č. 14 dává gól asistoval Patrik Plas. Stav zápasu 1:0. Slovan Spoje má kvalitní obranu a velice dobrého brankáře Sokol Letná se zakopává o míč a sotva do něj kopne.

V čase 15:54 dává gól Pepa Nosek s č.11, asistence Adam Payer, stav zápasu 2:0. Ou hráč Letné nechutně fauluje přímo na žlutou a Tomáš Červeňák kope volný přímý kop a těsně nad bránou. A nešťastný výraz Tomáše Červeňáka. A jeden z rodičů mě, spisovateli, přímo řve do UCHA a bubínky praskají a atmosféra stoupá. V čase 26:42 dává góóól Pepa Nosek útočník Slovanu asistence Dominik Davydjuk, stav zápasu 3:0. V čase 32:28 dává gól Patrik Plas s č.7 a asistoval Pepa Nosek, stav zápasu 4:0. V nastaveném času Sokol Letná dává gól hráč č.9., stav zápasu 4:1. A je tu konec 1.poločasu. Tak o přestávce se dohadují fanoušci o výkonu týmu hádají se, dohadují s fanouškami protějšího týmu.

Druhý poločas začíná, jistě nám přinese plno napjatých soubojů. V čase 49:25 dává gól Patrik Plas z rohového kopu tento krásny rohový kop, kopl Tomáš Červeňák, stav zápasu 5:1. V čase 52:15 dává gól hráč ze Sokol Letná s č.13, stav zápasu 5:2. V čase 57:25 Sokol Letná snižuje hráč s č.9, stav zápasu 5:3. V čase 62:45 Tomáš Červeňák dává gól, asistence Pepa Nosek. Krásný fotbal-krásná akce, stav zápasu 6:3. V čase 68:15 těsně před koncem dává gól Patrik Plas a pečetí výhru Slovanu Spoje nad Sokol Letnou 7:3. Krásný zápas plný emocí a nervů při fandění. Schody na Letné praskaly v základech. Rodiče našich hráčů byli hyperaktivní a spokojení.

Autor článku: Miroslav Cigler